Bistro 8 - lokální dodavatel dobrot pro vaše akce

V malém bistru na Letné najdete domácí kuchyni i milou obsluhu. Místní sem chodí na snídaně, obědy, kávu s dortem i posedět večer na víno. Málokdo ale ví, že dobroty z Bistra 8 si můžete objednat i na vaše akce.

V Bistru 8 si zakládají na poctivých, čerstvých a rozumně produkovaných surovinách, ideálně z regionu. Vajíčka z chovu na podestýlce, máslo, domácí chléb.. Své pěstitele i dodavatele osobně znají.

V nabídce najdete širokou škálu sladkého i slaného pečiva, polévky, saláty a hlavní chody, které se mění podle sezóny. Rádi byste své hosty potěšili něčím dobrým na svačinu? Doporučujeme domácí koláče, buchty, bábovky, quiche, open sandwiche, saláty, wrapy a další speciality, které můžete vidět níže na fotkách. Zajistíme pro vás i teplý oběd - polévku a hlavní jídlo, které se podávají se zahřívacích nádob. To vše můžete zapít výborným vínem nebo zázvorovo-pomerančovou domácí limonádou.

Občerstvení z Bistra 8 je ideální na akce do 80 lidí, nejlépe v prostorách na Praze 7, kterých máme na Dejsiprostor spoustu;)

Pokud se vám už sbíhají chutě, dejte nám vědět na ahoj@dejsiprostor.cz, rádi vám pošleme detailní nabídku a domluvíme vše potřebné.

Více fotek najdete na Facebooku Bistra 8.

Publikováno 26. 1. 2018
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce