17 / 12 / 2018

CK Knödelrei otevírá první kamennou pobočku ve Spálené ulici

17 / 12 / 2018

CK Knödelrei přináší street food verzi české a lokální kuchyně a otevírá svoji první kamennou pobočku na adrese Spálená 16.

Polní knedlíkárna se více než osvědčila na pop up marketu Manifesto a provozovatel se tak rozhodl expandovat do kamenné pobočky v centru Prahy. V jejich nabídce najdete klasiky jako je trhaná kachna se zelím a knedlíčky, kuře na paprice, pečený bůček nebo tradiční kulajda.

Gorilla Guerilla přináší do pražských ulic prostřednictvím konceptu CK Knödelrei street food verzi české a lokální kuchyně inspirované gastronomií zejména z dob Rakousko-Uherska. Je zamýšlena jako gerilový útok na establishment „pravé české kuchyně“. Jde o tradiční českou restauraci, která se chová jako mladý pankáč.

CK Knödelrei spadá do skupiny Gorilla Guerilla, která provozuje také vyhlášenou restauraci LIHO12 na Praze 9 kde si zároveň můžete uspořádat firemní event, ať je to konference nebo večírek.

My děkujeme za vložení důvěry s hledáním nového prostoru pro "pevnou" provozovnu a už se těšíme na další otevřenou pobočku :-)

Mimochodem, do skupiny Gorilla Guerilla také spadá koncept CHLØBÍČEK. Chleba nejen s máslem, ale i s otevřenou tváří!

“My Czech choices were two concepts from Michal Zahradka’s Gorilla Guerilla fusion food brand: luxurious open-faced sandwiches at Chlobicek and Czech street food at CK Knodelrei.”

(Suchi Rudra, The New York Times)

CK Knodelrei otevřelo svojí první kamennou pobočku ve Spálené ulici v Praze CK Knodelrei otevřelo svojí první kamennou pobočku ve Spálené ulici v Praze CK Knodelrei otevřelo svojí první kamennou pobočku ve Spálené ulici v Praze CK Knodelrei otevřelo svojí první kamennou pobočku ve Spálené ulici v Praze CK Knodelrei otevřelo svojí první kamennou pobočku ve Spálené ulici v Praze CK Knodelrei otevřelo svojí první kamennou pobočku ve Spálené ulici v Praze CK Knodelrei otevřelo svojí první kamennou pobočku ve Spálené ulici v Praze