Velká restaurace se zahrádkou k pronájmu na metru Budějovická

Gastro —
593 m2
Praha 4, Krč

Nájemní prostor o rozloze přibližně 593 m2 se na nachází na přestupním uzlu veřejné dopravy přímo na stanici metra C Budějovická s přímým napojením na dálnici D1 a Pražský okruh. Jsou zde zastávky cca 30 autobusů MHD a příměstských linek. Denní návštěvnost lokality se pohybuje okolo 90.000 lidí.

Prostor je přímo napojen na zásobovací koridor a nákladové rampy. Má samostatný venkovní vchod, který umožňuje provoz nezávislý na otevírací době OC. U objektu je možné zřídit i venkovní předzahrádku, která zde byla v provozu a úspěšně fungovala. Uvnitř restaurace je zabudován malý nákladní výtah, který vede do horního patra restaurace.

Horní patro o rozloze 128 m2 je s restaurací propojeno schodištěm, ale má i samostatný vchod z venku a vlastní sociální zařízení. Dá se využít jako salónek pro uzavřenou společnost. I zde je prostor pro venkovní posezení. Dolní terasa má 180 m2, horní terasa 150 m2. Horní patro je možné od restaurace oddělit a využít samostatně.

Podmínky pronájmu

  • Nájemné 19-23 EUR / m/ měsíc (v závislosti na pronajaté ploše)
  • Servisní poplatky 140 Kč / m2 / měsíc
  • Marketingové poplatky 50 Kč / m2 / měsíc
  • Energie dle samostatných měřidel
  • Uvedené ceny jsou bez DPH
  • Minimální doba pronájmu 5 let

Vybavenost prostoru

Centrální vzduchotechnika / Ústřední topení / Přípojka na zemní plyn a tukovou kanalizaci / Požární zabezpečovací technika / Sprinklery / Přívod el. energie 400V, 3x250A / Strukturovaná kabeláž / Připojení wi-fi / Rozvody sítí umístěny v mezistropě / Světlá výška stropů je cca 3m, konstrukční cca 4m.