Rohový prostor k pronájmu pro restauraci se zahrádkou v projektu Smíchov City

Gastro —
600 m2
Praha 5, Smíchov

Nabízíme Vám jedinečný gastro prostor k pronájmu v projektu nově budované čtvrti Smíchov City, od společnosti Sekyra Group. Jedná se o přízemní, rohovou jednotku o velikosti 600 m2. Jednotka se bude nacházet na hlavní tepně projektu, tzv. boulevard, který propojí severní a jižní část projektu, od autobusového nádraží Na Knížecí až po Smíchovské nádraží. Pěší bulvár bude dlouhý 850 m.

Pěší boulevard nabídne oby­va­te­lům i návštěvníkům aktivní parter a plnohodnotný veřejný prostor. Jeho součástí budou trasy pro pěší, zásobování a cyklo­stez­ka. Území také obohatí dva parky o rozloze 1,4 hektaru. Oba přilehlé parky se budou lišit svým zaměřením. Jeden z parků bude sloužit pro sportovní aktivity, druhý park bude vysloveně relaxační, vyroste zde přírodní amfiteátr se stupňovitým sezením, vhodný pro divadelní představení a společenské akce či letní kino. Oba parky a bulvár nabídnou 21 000 m² zeleně.

Smíchovský boulevard bude dokončen v roce 2026/27, jako druhá fáze projektu Smíchov city společně s kancelářskými budovami pro centrálu České spořitelny a další kanceláře/rezidence. První fáze výstavby již byla dokončena a U Náměstí na Knížecí tak vyrostly dva typické městské domovní obytné bloky, které nabízí 405 bytů, 8 000 m2 kancelářských a 6 300 m2 obchodních ploch.

Přímé napojení na Smíchovské nádraží a unikátní pozice, která propojuje dvě stanice metra B - Smíchovské nádraží a Anděl.

Skvělá dostupnost autem (P+R parking pro 1000 aut), přímé napojení na městský okruh a veškerou městskou hromadnou dopravu (autobusové nádraží, stanice metra a zastávka tramvaje), navazující projekt sídla společnosti České Spořitelny, nových rezidenčních budov a plánovaná revitalizace Smíchovského Nádraží činí tuto výstavbu ojedinělým developerským projektem v Praze.

Prostory budou ve stavu shell&core, na hranici jednotky budou připravené přípojky pro gastro provozy (VZT, kanalizace, odpady). 

Podmínky pronájmu

  • Orientační cena od 15 EUR / m2
  • Servisní poplatky 280 CZK / m2
  • Plánované dokončení projektu 2026-2027
  • Uvedené ceny jsou bez DPH
  • Minimální doba pronájmu 5 let

Vybavenost prostoru

shell&core /