Exkluzivní obchodní prostor na rohu Karlínského náměstí a ulice Křižíkova

Obchody —
250 m2
Praha 8, Karlín

Mimořádně nabízíme k pronájmu nádherný obchodní prostor o velikosti 248 m2 na dvou podlažích. Přízemí má 129 m2 a suterén má 119 m2.

Citlivě zrekonstruované maloobchodní prostory respektují historii budovy a jejího okolí. Velkorysé výlohy jsou připraveny pro umístění a nasvícení produktů. Kombinace historického a moderního interiéru splňuje požadavky maloobchodu 21. století v jedné z nejatraktivnějších lokalit Prahy (Karlín). Obchod se nachází na rohu Karlínského náměstí a Křižíkovy ulice naproti velkému parku a kostelu sv. Cyrila a Metoděje. Kolem něj proudí život této vzkvétající pražské čtvrti s množstvím elegantních bytů, kanceláří, obchodů, kaváren i restaurací. Parkování je v okolí dostupné.

Vzdušný, světlý obchod je po náročné celkové rekonstrukci, včetně nové podlahy cemflow s podlahovým topením v suterénu, rozvodů elektřiny s koncovými prvky, klimatizace, VZT s rekuperací tepla pro snížení nákladů na vytápění, sociálního zařízení pro zaměstnance, kuchyňky, rozvodů datového připojení, kompletního WiFi pokrytí a ERCO lištových svítidel v obou podlažích.

V suterénu jsou restaurovány původní cihlové klenby a opukové zdivo, které dotvářejí atmosféru prostoru. S přízemím je spojen elegantním schodištěm umístěným ve středu obchodu.

Obchod je kolaudován na nepotravinový sortiment. Vhodné pro showroom, služby, klientské centrum, svatební salony atp. Není možné ani kosmetické, či kadeřnické studio.

Dlouhodobý pronájem. Možnost používání malého dvorku společného pro obyvatele domu. Samostatný vstup i ze společné části budovy. Zásobování bez komplikací. Prostory nejsou vybaveny mezipodlažním výtahem.

Podmínky pronájmu

  • Nájemné 161 655 Kč/měsíc
  • Poplatky na vyžádání

Vybavenost prostoru

Podlahy / Rozvody elektřiny vč. koncových prvků / Klimatizace / VZT s rekuperací / Sociální zařízení pro zaměstnance / Kuchyňka / Datové připojení vč. rozvodů a konc.prvků / Podlahové topení / Osvetlění ERCO (lištové) / Povrchová úprava stěn / Topná tělesa