Firma CCC představila novou kolekci v netradičních prostorech designového apartmánu

Dne 4.9. firma CCC představila novou kolekci v prostorech The Emerald, jež je od shora dolů naplněn designovými apartmány, které rozhodně nenudí.  

Obuvnická firma CCC, ve spolupráci s agenturou MC-CONSULTANT s.r.o., si pro účely svého workshopu pro bloggerky vybrala prostory designových apartmánů The Emerald. The Emerald je stará budova ve stylu Art Nouveau. V jejím nitru naleznete celkem 13 apartmánů v 5 různých stylech. 

A právě prostory ve stylu apartmánu začínají být trendem, co se představování nových produktů, či uvolněnějších workshopů týče, jelikož jsou často designově na vysoké úrovni, nicméně stále vyzařují pocit bližší domovu, než například kavárna.

Dopolední část byla určena pro bloggerky, pro které byl připravený workshop pod vedením fotografky Michaly Rusaňukové. Na workshopu se bloggerky učily tipy a triky, jak vyfotit ty nejlepší fotografie a čeho se při focení vyvarovat.

Odpolední část (formou press day) byla určena pro novináře, kdy jim byla představena nová kolekce CCC, kterou si mohli prohlédnout v unikátních prostorách The Emerald. 

Vše bylo doprovázeno výtečným cateringem od firmy Musa catering, který akci skvěle doplnil svým na míru sestaveným menu.

Publikováno 27. 9. 2018
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce