Jóga Letná – inspirativní prostor, který jen tak někde nenajdete

Před pár týdny jsme na našem webu zveřejnili inspirativní nebytový prostor Jóga Letná, který si můžete pronajmout na semináře, workshopy, tiskovky nebo firemní meetingy. Prostor na první pohled zaujme svým designem, ještě zajímavější je ale příběh dvou slečen, které stojí za jeho vznikem – Báry a Heleny.

Bára má kromě Jógy Letná na starost své roční miminko, je nadšená pejskařka a ráda tvoří DIY věci (například malované botky) a Helča ještě vedle vedení studia a projektu Office yoga hraje v kapele a pracuje pro StartupYardJak zvládly založit vlastní studio a co bylo jejich motivací? Na naše otázky odpověděla Helena.

Co bylo dříve v prostorách nynějšího studia?

Říká se, že jóga spojuje. Někomu to možná přijde paradoxní, ale původně v tomto prostoru byla malá hospoda (která také spojuje!). Takže věříme, že je náš prostor dobrým místem pro setkávání lidí.

Jak vzniklo studio Jóga Letná?

Byla to trošku náhoda, trošku přání. Poznaly jsme se na vysoké škole (Helena a Bára pozn.), a již zde jsme sdílely svoje nadšení pro jógu. Debaty a cvičení si doma vyústilo ve studování jógy, získání lektorského certifikátu a následné založení Office yogy (jóga pro lidi v kancelářích). V průběhu tříletého provozu Office yogy jsme často koketovaly s myšlenkou otevření vlastního studia. Klienti se nás totiž ptali, kde nás mohou najít, když zrovna necvičíme ve firmách. Chyběla nám základna. A jednoho dne jsme opravdu úplně náhodou našly tento nebytový prostor, zamilovaly se a do měsíce jsme otvíraly Jógu Letnou. Jelikož máme Letnou rády a bydlíme tu, název jógového studia byl jasný. V jednoduchosti je přeci krása.

Koho nebo co byste rádi v prostoru měly?

Jsme otevřeni nejenom józe a tématickým workshopům (meditace, seberozvoj), ale osvědčila se nám i spolupráce s firmami. V prostoru proběhla tisková konference, nebo firemní meeting. Klienti byli spokojeni, protože byli v novém, pěkném prostředí. Ale interiér mají rádi kvůli zajímavé stěně s okny často i filmaři či fotografové. 

Jaké máte plány do budoucna?

My se chceme rozvíjet jako jógové studio. Rádi bychom v budoucnosti pozvali na workshopy zajímavé lektory a jedničky svého oboru ze zahraničí. Jsme otevřeni novým nápadům ze strany našich klientů a rozhodně se nechceme zavírat světu. A časem možná i rozšíření studia. To je však ve hvězdách.

Pronajali byste si rádi studio Jóga Letná na vaši akci? Můžete to provést ZDE, zabere to jen chvilku.

 

Publikováno 10. 7. 2017
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce