Škola improvizace hledala místo, kde se bude cítit YakoDoma

Útulný prostor YakoDoma v pražském Podolí posloužil jako zázemí pro Letní intenzivní kurz Školy improvizace.

"Letní intenzivní kurz Školy improvizace vznikl jako alternativa k našim semestrálním kurzům, které probíhají vždy od října do června. Během nich se snažíme probudit v lidech sebevědomí, ochotu spolupracovat, otevřít prostor jejich vlastní nápaditosti a především najít cestu zpět k vlastní autenticitě. To vše formou aplikované improvizace, která funguje na principu hry spojené s intenzivní zpětnou vazbou.

Vměstnat tři měsíce do jednoho týdne je pořádná výzva jak pro účastníky, tak pro lektory. A jelikož je jedním z hlavních principů improvizace přijímat nabídky, šli jsme do toho rovnou a po hlavě. A letos již po druhé. Aby se naši účastníci cítili dobře, je třeba jim vytvořit nejen bezpečné prostředí, ale i najít prostor, který by celý trénink podpořil. Díky doporučení na stránku dejsiprostor.cz jsme objevili YakoDoma, které sídlí nejen ve velmi příjemné lokalitě pražského Podolí, ale nabízí i útulný prostor pro kurz.

Velká poklona patří především slečně Květě a jejímu kolegovi, kteří nám po celou dobu kurzu vycházeli vstříc a starali se o to, aby YakoDoma bylo vždy připraveno k našim aktivitám. Tímto jim velmi děkujeme a stejně tak i webu dejsiprostor.cz, protože bez nich bychom YakoDoma nikdy nenašli."

Děkujeme Pavle Sedláčkové a týmu Školy improvizace za zpětnou vazbu, YakoDoma za super služby a těšíme se na další akce v tomto příjemném konferenčním prostoru ;)

Publikováno 3. 10. 2017
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce