Burgery pro OBERMEYER HELIKA! Dáte si taky?

Parta z Regal Burger zaparkovala svůj foodtruck před kanceláří Obermeyer Helika v Letňanech. Přes poledne se kluci za pultem nezastavili - parádní burger měli i ve vege variantě.

Také jste si všimli, že s foodtrucky se v Praze roztrhl pytel? Jsou super a vynalézavost některých nabídek "streed food" nás nepřestává překvapovat. Foodtruck boom má u nás ale i svou stinnou stránku - pro foodtrucky v Praze chybí potřebná "street". To nám v Dejsiprostor přišlo líto, a tak jsme začali hledat místa, kde můžou majitelé foodtrucků své vozy zaparkovat a lidé je za to budou milovat.  

Těmito prostory jsou kancelářské objekty, které patří soukromým majitelům, takže provozovatelé nemusí řešit zábory ulic. Prodej navíc probíhá ve všední dny přes obědy, což je perioda, kdy většina foodtrucků není plně vytížena.

Tereza z HR oddělení Obermeyer Helika chtěla udělat radost svým kolegům, a tak nás oslovila, abychom pomohli najít foodtruck, který by přijel do Letňan zpestřit obědovou nabídku. Díky flexibilitě Terezy a Regal Burger se podařilo spolupráci zorganizovat během pár dní.

Tereza navíc zařídila, že zaměstnanci dostali svůj burger na základě poukázek, které uhradila firma. No nechtěli byste v takové společnosti pracovat?:)

Regal Burger je mladá, ale rychle rostoucí síť burgráren, původně ze Slovenska. V Praze ji můžete najít v Centru Černý Most, ve Fashion Aréně a na Andělu. Přijďte se k nim podívat, moc rádi vás uvidí!

Hledáte místo pronájem stánku pro foodtruck nebo máte super kolegy, kterým chcete udělat radost? Dejte nám vědět!

Publikováno 18. 9. 2017
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce