Zeptejte se na cokoliv

Od roku 2015 pro vás hledáme kreativní prostory v celé Praze. Volnočasová aktivita se od té doby proměnila v naši práci. Vytvořili jsme online databázi, kde najdete skoro 200 prostor vhodných pro pronájem obchodů, kiosků, showroomů, pop-up obchodů, eventových prostor a míst pro práci.

Díky naší službě se obchodní značky dostávají do ulic a poznávají své zákazníky tváří v tvář. Organizátoři eventů u nás nacházejí prostory i zajištění doprovodných služeb. Každý den pro vás hledáme další místa, kde můžete realizovat své nápady...

Věříme, že ve městech, kde se dobře žije, to musí žít!


Filip Žilka

Filip Žilka
prostory a marketing

Filip se věnuje netradičním prostorům pro práci a vyhledává nové koncepty pro retail jak v ulicích Prahy, tak i do obchodních center po celé ČR.

filip.zilka@dejsiprostor.cz

Gabriela Škodáčková

Gabriela Škodáčková
manažerka pronájmů

Gabriela řídí naši sekci pronájmů retailových prostor v obchodních centrech a zastupování nájemců. Specializuje se na kiosky a marketingové akce (STL).

gabriela@dejsiprostor.cz
Ivo Suchomel

Ivo Suchomel
manažer pronájmů

Ivo má na starosti celkový chod platformy Dejsiprostor, pronájmy obchodních jednotek a speciální pronájmy (pop up obchody, kiosky, eventy).

ivo.suchomel@dejsiprostor.cz

Jirka Stehlík

Jiří Stehlík
manažer pronájmů

Jirka má na starosti řízení zakázek. Je to muž v terénu, který radí eventovým manažerům, kde uspořádat netradiční událost nebo marketingovou akci.

jiri.stehlik@dejsiprostor.cz
Jozef Hlubik

Jozef Hlubik
manažer pronájmů

Jozef pro vás vyhledává obchodní a eventové prostory. Díky jeho práci se dozvídáte o nových zajímavých místech jako první.

jozef.hlubik@dejsiprostor.cz

Lucie Stará

Lucie Stará
event manažerka

Lucie je zkušená event manažerka. V Dejsiprostor se stará o klienty, kteří ocení pomoc s pronájmem ideálního prostoru a samotnou organizací akce od zařizování chlebíčků po instalaci projektoru.

lucie@dejsiprostor.czTelefon:
+420 608 100 051

E-mail:
ahoj@dejsiprostor.czFakturační údaje:
Dejsiprostor s.r.o., Revoluční 1082/8, 110 00 Praha 1
IČ: 03720934, DIČ: CZ03720934, OR Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 236469.
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce