Otevřeli jsme pop up projekt Zahrada Savarin!

Rozhodli jsme se vdechnout život do Zahrady Savarin, která za své doby bývala jak kultovní tančírnou, tak i pivní zahrádkou pro pražské rezidenty. Podařilo se nám vytvořit oázu přímo v srdci Prahy v ulici Na Příkopě, kde si můžete vychutnat super atmosféru v doprovodu skvělého jídla a pití.

Objevte unikátní prostor, který jsme vytvořili pár kroků od Václavského náměstí. V Zahradě Savarin najdete skvělé jídlo, parádní drinky, vychlazené pivo a hlavně neopakovatelnou atmosféru. Přijďte zažít něco neokoukaného, co za pár měsíců zase zmizí. Inspirovali jsme se myšlenkou zahraničních ruin pubs a jako parta kamarádů přinášíme do centra Prahy ideální místo pro setkávání. Bílé ubrusy u nás nenajdete, ale originální dekorace a autentický zážitek ano. Chystáme nejrůznější akce, uslyšíte u nás svěží DJ sety od pražských rezidentů a do podzimu toho plánujeme mnohem víc. Zkrátka #centrumpatrinam, tak se stavte po práci s partou nebo kolegy najíst, napít a potkat se.

Ochutnat můžete asijské speciality od Sushi v Dushi, kteří vám naservírují legendární Poke nebo Kung-fu knedlíčky. Burgery obstarává koncept Meat Beer, od lidí z Výčepu zase můžete ochutnat skvělou českou kuchyň se streetfodovým twistem. O pivo se stará Vinohradský pivovar a neokoukané míchané drinky si můžete dát od kluků z Bars & Kai.

To vše přímo v srdci naší krásné Prahy - Na Příkopě!

Těšíme se na vás! Pro více informací mrkněte na www.zahradasavarin.cz

 

Publikováno 26. 6. 2020
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce