Najdeme vám místo pro práci

V Dejsiprostor pro vás hledáme kreativní prostory v celé Praze. Kromě obchodů, kiosků, pop-up obchodů a eventových prostor jsme rozjeli i pronájmy kanceláří. A co se už podařilo?

Letos na jaře jsme pronajali nádherný prostor Edisonovy transformační stanice. Originálních kanceláří se chopili architekti z Chapman Taylor. V létě se do nového officu stěhují také Freshlabels, kterým jsme našli zázemí ve Vodičkově ulici. 

Koncem loňského roku 2017 nás potěšila spolupráce se dvěma kreativními klienty - architekty z Collaborative Collective (CollColl) a týmem z Forbidden Spot. Jedni opouštěli krásnou kancelář na Malé Straně z kapacitních důvodů, druzí se stěhovali z budovy Orca před její rekonstrukcí. Požadavkem byly kreativní, cenově dostupné prostory s flexibilními podmínkami pronájmu a v zajímavé lokalitě. V té době byly k mání 3 vily na Letné, které developer Lordship pronajímá do doby, než bude rozhodnuto o dalších územních změnách v této lokalitě. 

Forbidden Spot ve vile chystá komunitní prostor, včetně umělecké galeriie, showroomu a obchodu pro svou značku Life is Porno. Prozkoumejte originální nápady Forbidden Spot na jejich Instagramu. CollColl zde našli zázemí pro všechny členy platformy. 

Už druhým rokem obývá tým ze SLOTHMACHINE prostory na Letné, které jsme jim pomohli objevit. SLOTHMACHINE prostor využívají jako kancelář i zkušebnu pro své svěřence - herce a umělce. Do budoucna zde bude i galerie Budoart. 

Těšíme se, že najdeme kreativní prostor i pro vás;)

Publikováno 29. 5. 2018
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce