TOP 5 prostorů na firemní večírek

Co se týká eventů, prosinec je nejvytíženějším měsícem z celého roku. Firmy bilancují a zároveň se již postupně navozuje vánoční atmosféra. Znamená to ale také problémy spojené s výběrem prostoru, o které je rvačka. Proto je na to potřeba myslet již nyní, kdy sluníčko teprve pořádně vylezlo.

Sestavili jsme pro vás výběr TOP 5 prostorů na firemní večírek, abyste si mohli ještě pohodlně vybrat termín a následně se už jen starat o to, co si na akci dáte dobrého.

           1. Luxusní prostory na konference a večírky ve stylu Art Decó

Prostor nabízí více než 1400 m2 elegantních eventových prostor v historické budově Slovanský dům. Ideální eventový prostor pro vaše konference, firemní večírky, společenské akce a svatby. Díky své velikosti a flexibilitě prostoru lze každý večer udělat naprosto unikátním. 

                 2. Světlý konferenční a eventový prostor na Praze 1

Pronajměte si prosvětlené konferenční prostory s originálním designem kousek od Václavského náměstí.

Místo je vhodné pro konference, firemní akce, večírky, business meetingy, tiskovky nebo módní přehlídky. 

K dispozici je sál o velikosti 337 m2 a kapacitě cca 200 osob v party uspořádání, nebo maximálně 100 osob na sezení. Dále můžete využít přilehlý salonek o velikosti 88 m2 a kapacitě až 30 osob. Při využití obou prostorů je celková kapacita až 250 osob v závislosti na individuální akci.

           3. Zrekonstruovaný industriální prostor na party i konference

Hlavní sál + chodba

Plánujete akci pro své kolegy nebo obchodní partnery? Máme pro vás originální prostor v industriálním stylu, kam se vejde až 150 osob! Místo je ideální na večírky, teambuildingy, prezentace a konference.

         4. Designový prostor ve funkcionalistické pasáži v centru Prahy

Klubový prostor je umístěn v podzemní části a nabízí členitější dispozice. Dominuje zde taneční parket v podobě bazénu, který je místem i pro zážitkové gastro eventy.  Na oba bary navazuje sezení a je možné zajistit jejich samostatné provozy.  K realizaci akce menšího chrakteru vybízí zadní bar s kapacitou cca 50 lidí a lounge sezením.

5. Industriální eventové prostory s galerie na břehu Vltavy, Smetanovo nábřeží

Pronajměte si exkluzivní konferenční prostory galerie na břehu Vltavy. Stylově zrekonstruovaný interiér historické budovy v samém srdci Prahy je ideální pro vaše firemní akce, tiskovky, představení produktů apod.

A pokud by vás zajímalo, na co si dát při plánování firemního večírku pozor, mrkněte na ná článek Jak najít to pravé místo pro vánoční večírek.

 

Publikováno 13. 6. 2019
Zajímavé informace o prostorech 1x za měsíc ve vaší schránce