10 / 12 / 2018

Expanze pro EPICO - prémiové mobilní doplňky v unikátních stáncích

10 / 12 / 2018

Pro doplňky k vašim iPhonům a tabletům už nemusíte jen do Apple storů. EPICO International je přední český výrobce a prodejce příslušenství pro mobilní zařízení. Na trhu existuje 5 let a rychle roste. 

Jako jediná firma v ČR vyrábí vlastní produkty značky EPICO, které najdete také u všech Apple Premium Reseller obchodů, jako doplňkový sortiment pro iPhony a tablety. 

Před několika lety otevřeli svou první vlajkovou loď vrámci maloobchodu – obchodní stánek v centru Arkády Pankrác v Praze. Tímto EPICO představilo zbrusu nový a unikátní koncept prodejního stánku, který je inspirován nejnovějšími trendy. Přináší do obchodního centra zcela nový prvek designu a estetiky a pomáhá prestiži a vnímání obchodního centra jeho návštěvníky a zákazníky.

Postupně přidávali další retailové stánky v Palladiu, Centralu Most a Centralu Jablonec. Díky Dejsiprostor EPICO získalo prostor pro stánek v Centru Chodov v Praze a taky v Brně, kde letos v létě otevřeli krásný stánek v NC Královo Pole a zkoušejí tak proniknout na brněnský trh.

Výrobky EPICO jsou dostupné v 350 prodejnách v několika zemích EU, a to včetně prodejen Apple Premium Resseller a O2. V jejich sortimentu najdete zejména prémiové ochranné kryty a příslušenství na mobilní telefony, tablety, laptopy, ale i módní doplňky. Vysoké finální kvality dosahují díky své filozofii, která velí používat jen ty nejlepší materiály a dodržovat nároky na prvotřídní zpracování.

Expanze stánků EPICO je v plném proudu a těšíme se na další prémiové lokality.

Expanze EPICO v obchodních centrech