Hledáme prostory, píšeme příběhy

Jsme tu pro všechny, kdo hledají originální místa pro své nápady. U prostorů ale teprve začínáme – zastupujeme nájemníky při jejich expanzi, organizujeme eventy. S klienty rádi vymýšlíme kreativní koncepty na zelené louce. Spravujeme a pronajímáme food markety, kreativní POP-UP zóny a eventové prostory.

Pronájem
obchodů, barů
a restaurací

Propojujeme gastro prostory a obchody s nájemníky. Provozovatelům restaurací pomáháme přenechat jejich současné pronajaté prostory. Pronajímatelům zase do jejich projektů najdeme fajn koncepty a vytvoříme kreativní a atraktivní mix nájemníků, co přitáhne pozornost.

Prostory na akce & Event management

Netradiční firemní párty nebo oslnivé uvedení nového produktu? Vyberte datum a my se postaráme o zbytek – najdeme cool místo, vyzdobíme ho, zajistíme techniku, DJ’s a hlavně skvělé jídlo. Díky našim kontaktům v gastru nečekejte nudný catering, ale špičkovou úroveň, ať zvolíte street food nebo high end menu.

Expanze
a zastupování nájemců

Potřebujete své podnikání dostat k více lidem? Vaši značku zastoupíme při vstupu na trh a pomůžeme s expanzí. Protlačíme vás do obchodních center, pop upů i kamenných prodejen. Abyste měli volné ruce, převezmeme za vás komunikaci s obchodními centry ohledně vašich poboček. Kdykoliv potřebujete, propojíme vás s architekty, právníky nebo technickými poradci.

Koncepty na míru & Asset management

Společně se podíváme na vaši vizi a ušijeme koncept na míru dané lokalitě nebo záměru. Umíme dlouhodobá řešení, i projekty na pár měsíců v místech, kde bude v budoucnu stát něco jiného. Vytváříme prostory, kam to lidi táhne a kde rádi utrácejí. Máme za sebou food hally, venkovní markety, F&B koncepty a rádi s vámi zkusíme něco úplně nového.

Poznejte lidi
kteří nám věří

Ivan Michněvič
Kleppiére
Ivan Michněvič
“Během naší krátké spolupráce nám byl tým z Dejsiprostor schopen zajistit hned čtyři silné nájemníky do centra Nový Smíchov. ”
Martin Barry
reSITE & Manifesto Market
Martin Barry
“Na Dejsiprostor spoléháme při řízení pronájmů a výběru zajímavého mixu restaurací, kaváren a obchodů do projektu Manifesto Market. ”
Matteo De Carli
Casa De Carli
Matteo De Carli
“Kluci z Dejsiprostoru se postarali o vyhledání vhodného prostoru pro expanzi mé restaurace a úspěšně dotáhli také prodej uvolňovaného prostoru na Vinohradech.”
Václav Bouček
J&T Real Estate CZ
Václav Bouček
“Šikovný tým z Dejsiprostor nám zaplnil renomovanými nájemci přes 400 m² obchodních prostor v projektu Rustonka.”