Vytváříme destinace, píšeme příběhy

Jsme tu pro všechny, kdo hledají originální prostory pro své nápady. U pronájmů prostorů ale teprve začínáme – aktivním řízením skrze kulturní a komunitní management z nich vytváříme živé destinace, kam to lidi táhne nejen za atmosférou, gastronomií a zábavou, ale také za vzděláním a navazováním zajímavých kontaktů.

Podívejte se, kde všude se o nás můžete opřít.

Pronájem
obchodů, barů
a restaurací

Specializujeme se na pronájmy nebytových prostor pro obchody, restaurace a poskytovatele služeb. V rezidenčních a kancelářských čtvrtích vytváříme atraktivní retailový mix, co přitahuje pozornost.

Asset management & veřejný prostor

Vytváříme a řídíme funkční koncepce retailových a veřejných prostor. Spolupracujeme s architekty, leasingovými agenty a dalšími profesemi na tvorbě živých destinací.

Společně se podíváme na váš projekt a vymyslíme pro něj originální koncept - od sestavení trendy mixu obchodů a výběru gastro podniků až po zajištění kulturního vyžití a komunitního programu. Všechny realizované projekty následně aktivně spravujeme.

Expanze
a zastupování nájemců

Potřebujete svůj brand dostat k více lidem, nebo se jen více soustředit na samotné podnikání? Vaši značku zastoupíme při vstupu na trh a pomůžeme s další expanzí. Dostaneme vás do atraktivních prostor v obchodních centrech, kamenných prodejen na zvučné adrese, nebo zapojíme do úspěšných pop-upových akcí, o kterých se bude ještě dlouho poté mluvit.

U vašich stávajících poboček převezmeme komunikaci s pronajímateli a postaráme se o veškerou administrativu včetně prodlužování i ukončování stávajících smluv.

Prostory na akce & Event management

Přáli byste si netradiční firemní párty, nebo oslnivé uvedení nového produktu na trh, ale nevíte, jak na to? Vy pouze vybíráte datum a my se postaráme o zbytek – najdeme cool místo, vyzdobíme ho, aby mělo ještě větší šmrnc, zajistíme techniku, DJ’s a hlavně skvělé jídlo.

Díky našim dobrým kontaktům v gastru a sledování trendů nečekejte nudný catering, ale skvělý chuťový zážitek v podání těch nejlepších profíků v oboru, ať už si vyberete uvolněný street food nebo vysokou gastronomii s profesionálním servisem.

Poznejte lidi
kteří nám věří

Václav Jonáš
CA IMMO
Václav Jonáš
“Dejsiprostor jsme pověřili řízením pronájmů parteru a aktivací veřejných prostor a náplavky v kancelářském projektu River City.”
Martin Barry
reSITE & Manifesto Market
Martin Barry
“Na Dejsiprostor jsme několik let spoléhali při řízení provozu, pronájmů a výběru zajímavého mixu restaurací, kaváren a obchodů do projektu Manifesto Market.”
Matteo De Carli
Casa De Carli
Matteo De Carli
“Kluci z Dejsiprostoru se postarali o vyhledání vhodného prostoru pro expanzi mé restaurace a úspěšně dotáhli také prodej uvolňovaného prostoru na Vinohradech.”
Václav Bouček
J&T Real Estate CZ
Václav Bouček
“Šikovný tým z Dejsiprostor nám zaplnil renomovanými nájemci přes 400 m² obchodních prostor v projektu Rustonka.”