12 / 4 / 2017

L'Oréal pátral po elegantním prostoru s přírodními prvky

12 / 4 / 2017

Agentura AMI Communications představila spolu s klientem L'Oréal novinářům novou řadu vlasové kosmetiky Botanicals v elegantním showroomu na Vinohradech.

Botanicals představuje produkty bez silikonů a parabenů, které využívají sílu tří ingrediencí - muškátu, světlice barvířské a koriandru. Protože tato řada čerpá právě z přírody, zvolili organizátoři pop-up prostory na Vinohradech. Konferenční prostory ve spolupráci s designéry ze studia Mario Wild Flower dotvořili tak, aby evokovaly prostředí zelené zahrady.

Akce měla pozitivní ohlas, a tak si AMI Communications a L'Oréal za krátko přes náš portál pronajali ještě prostory apartmá na akci pro blogerky a kosmetické influencerky. V apartmá uspořádali pyžamovou party, na které představili nové jílové masky L'Oréal Paris Pure Clay.

Na našem portále si můžete pronajmout celou řadu netradičních konferenčních prostor. Podívejte se na naší nabídku nebo nám zavolejte.

Stylové konferenční prostory. Originální tiskovka v zimní zahradě. Stylové konferenční prostory. Originální tiskovka v zimní zahradě. Stylové konferenční prostory. Originální tiskovka v zimní zahradě. Stylové konferenční prostory. Originální tiskovka v zimní zahradě.