26 / 6 / 2020

Vytvořili jsme pop-up koncept Zahrada Savarin

26 / 6 / 2020

Rozhodli jsme se vdechnout život opuštěnému vnitrobloku paláce Savarin, který svého času býval jak kultovní tančírnou, tak i pivní zahrádkou pro pražské rezidenty. V Zahradě Savarin jsme vytvořili zelenou oázu v srdci Prahy, kde si vychutnáte jedinečnou atmosféru v doprovodu hudby, skvělého jídla a pití.

Objevte unikátní prostor, který jsme vytvořili pár kroků od Václavského náměstí. V Zahradě Savarin najdete skvělé jídlo, parádní drinky, vychlazené pivo a hlavně neopakovatelnou atmosféru. Přijďte zažít něco neokoukaného, co za pár měsíců zase zmizí. Inspirovali jsme se myšlenkou zahraničních ruin pubs a jako parta kamarádů přinášíme do centra Prahy ideální místo pro setkávání. Bílé ubrusy u nás nenajdete, ale originální dekorace a autentický zážitek ano. Chystáme nejrůznější akce, uslyšíte u nás svěží DJ sety od pražských rezidentů a do podzimu toho plánujeme mnohem víc. Zkrátka #centrumpatrinam, tak se stavte po práci s partou nebo kolegy najíst, napít a potkat se.

Ochutnat můžete speciality z grilu od Josper Grill, šťavnaté burgery a křupavé hranolky od Meat Beer, mexické speciality v podání týmu z La Patrona, nebo asijské dim sum knedlíčky a poké bowls od Woké Bowl. O vychlazené pivo z Vinohradksého pivovaru a další super drinky se stará náš Zahradní bar.

Těšíme se na vás od pondělí do neděle 11-22h!

Skvělý vibe vám nejlépe prozradí naše oficiální Aftermovie.

Pro více informací mrkněte na www.zahradasavarin.cz

Popřípadě nás můžete sledovat na instagramu a facebooku.

 

Vytvořili jsme pop-up projekt Zahrada Savarin | Dejsiprostor Vytvořili jsme pop-up projekt Zahrada Savarin | Dejsiprostor Vytvořili jsme pop-up projekt Zahrada Savarin | Dejsiprostor Vytvořili jsme pop-up projekt Zahrada Savarin | Dejsiprostor Vytvořili jsme pop-up projekt Zahrada Savarin | Dejsiprostor Vytvořili jsme pop-up projekt Zahrada Savarin | Dejsiprostor Vytvořili jsme pop-up projekt Zahrada Savarin | Dejsiprostor