26 / 9 / 2019

Piknik a fine dining v jednom - to je Piknikon!

26 / 9 / 2019
Kdybyste letos hledali pro svůj večírek něco z vyšších sfér, asi jsme to pro vás našli. V Praze se rodí nový gurmánský projekt propojující piknik a fine-dining. Několikachodové interaktivní degustační menu se podává stylově v piknikových koších za přítomnosti šéfkuchaře i someliéra.

Interakce probíhá nejen mezi hosty a šéfkuchařem, ale i mezi hosty samotnými. Menu je kreativně sestaveno tak, aby si jej hosté sami čásečně dotvářeli, jako by byli na skutečném pikniku. Jak takový vysoký piknik probíhá se podívejte zde.

No a nyní máte možnost takový noblesní piknik nechat uspořádat i exkluzivně pro svůj tým nebo ty nejlepší klienty a dopřát jim zážitek, na který budou dlouho a opravdu intenzivně vzpomínat. 

Tento večírek je vhodný pro 30-50 osob a zařídili jsme pro vás zimní variantu v prostorách historického paláce na Malé Straně. Bližsí informce pro vás máme nachystané na vyžádání. 
Piknikon - spojení pikniku a fine diningu Piknikon - spojení pikniku a fine diningu Piknikon - spojení pikniku a fine diningu Piknikon - spojení pikniku a fine diningu