27 / 11 / 2018

Pop up butik by Zuzana Kubíčková, obchodní centrum Chodov

27 / 11 / 2018

Česká designérka Zuzana Kubíčková otevřela pop up butik v obchodním centru Centrum Chodov. Butik se stal součástí prémiové sekce obchodů The Designer Gallery. Kromě nadčasové černobílé kolekce nabízí škálu doplňků a limitovanou zimní kolekci.

První butik značky Pop by Zuzana Kubíčková se otevřel 17. října a bude zákazníkům k dispozici do Štědrého dne. Značka plánuje lákavé akce a eventy, aby se veřejnosti představila. Kromě oděvů se můžete těšit na různé obměny oblíbených límečků a peněženek. 

Limitovaná podzimní kolekce

Zmizela tak rychle, že jsme se o ní ještě ani nestihli zmínit! Pop uvedl při přiležitosti spolupráce s pražským salonem STOLEN limitovanou podzimní kolekci, která je charakteristická elegancí a živostí zároveň. Klíčovými prvky jsou černobílý potisk zebry  na rozšířených kalhotech nebo šatech a třpytivé lurexové topy.

Zákaznice nekonečnou inspirací

Pop se od svého vzniku inspiruje zákaznicemi, jejich potřebami a přáními.  I proto se rozhodli novou kolekci ukázat právě na svých zákaznicích. Za objektivem stála skvělá Adriana Fialová.