13 / 11 / 2020

Zastupování a expanze společnosti Rodinná Farma

13 / 11 / 2020

Kvalitní potraviny od malých lokálních farmářů - poctivé uzeniny, zavařeniny, domácí bylinné šťávy, pečivo a mléčné výrobky bez přidaných umělých látek. To je Rodinná Farma, úspěšný koncept, který vás překvapí lákavou nabídkou zdravých farmářských specialit připravovaných dle rodinné receptury. Rodinná Farma si kromě vysoké kvality a čerstvosti potravin zakládá i na profesionálním týmu a maximální péči o své zákazníky.

První prodejnu v autentickém dřevěném provedení otevřela Rodinná Farma v obchodním centru Atrium Flora a díky pozitivním ohlasům od zákazníků došlo k rychlé expanzi konceptu, a to nejen po Praze. Pražské prodejny můžete navštívit v obchodním centrech Centrum Černý Most, Westfield Chodov (tady mají dokonce svou vlastní udírnu!), VIVO! Hostivař a Europark Štěrboholy, kde se pyšní konceptem s názvem Farmář David. Mimo Prahu jsou jejich tradiční farmářské produkty k dostání v obchodním centru Central Jablonec i s malým bistrem a domácí zmrzlinou. 

My v Dejsiprostor s Rodinnou Farmou moc rádi spolupracujeme a pomáháme s plánováním a hledáním dalších retail jednotek. Mimo to zastřešujeme kompletní administraci, document management a komunikaci s obchodními centry. Těší nás chuť Rodinné Farmy expandovat i v těchto nelehkých časech během pandemie koronaviru. 

Rodinná Farma - zastupování nájemce a expanze Rodinná Farma - zastupování nájemce a expanze Rodinná Farma - zastupování nájemce a expanze Rodinná Farma - zastupování nájemce a expanze Rodinná Farma - zastupování nájemce a expanze Rodinná Farma - zastupování nájemce a expanze