1 / 7 / 2022

Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR

1 / 7 / 2022

Sephora oslavila pozoruhodných 20 let působnosti na českém trhu a my jsme byli u toho. Náš tým připravil kompletní scénář, produkci eventu a postarali jsme se i o hladký průběh celé akce na místě.

Eventy na klíč nás prostě baví. A když vás osloví jeden z největších distributorů kosmetických produktů v Evropě, tak víte, že tahle party bude stát za to! Sephora je s námi v Česku už celé dvě dekády a to je příležitost, která si vyžaduje event, na který dlouho nikdo jen tak nezapomene. To byla i velká výzva pro náš tým, který akci vymýšlel a produkoval.

"Celý event jsme ladili do téma Wonderlandu - od výzdoby, přes názvy cocktailů, až po servírované menu. Vše muselo tématicky i barevně ladit. Cílem bylo, aby se pozvaní hosté na chvíli ztratili v barevném světě Wonderlandu i krajině kouzla a jedinečné krásy", říká Natalia Zacierka z DSP, která měla celý event na starosti.

Kromě tématické výzdoby, skvělého jídla a originálních drinků celý večer provázel i promyšlený program včetně vystoupení Prague Burlesque mikromagie v podání Michala Šindeláře či různé interaktivní hry. O zábavu bylo prostě postaráno a my doufáme, že si Sephora svůj event užila, stejně jako jsme si my užili jeho organizaci!

Pokud máte i vy zájem o vymyšlení konceptu eventu a jeho kompletní produkci na míru, tak nás neváhejte nezávazně kontaktovat na ahoj@dejsiprostor.cz. Budeme se těšit.

Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR Uspořádali jsme event na míru k příležitosti 20 let Sephory v ČR