12 / 4 / 2018

Tvůrčí prostory fotoateliéru nejen na focení

12 / 4 / 2018

V Dejsiprostor zařizujeme nejrůznější akce. Zajímá vás, co všechno se dá podniknout v prostorech z naší nabídky? Tentokrát máme ukázku toho, jak se dá využít fotografický ateliér.

Letos v březnu se v jednom s našich prostor - ateliéru na Letné, uskutečnilo setkání žen v rámci MDŽ, při kterém se povídalo a fotilo.

Tvůrkyněmi projektu jsou spisovatelka Ivana Molnárová a fotografka Oksana Dolga, které se potkaly za barem, když spolu pracovaly jako servírky. Tehdy ještě nevěděly, že spolu budou dělat víc, než jen koktejly. Ivana nyní připravuje vydání knihy s pracovním názvem STYLOVÁ TERAPIE. Líbí se jí nápad šířit  vzdělání v oblasti vzhledu a stylu mezi české ženy, a tak tento workshop rozhodně nebyl poslední. Další její kreativní aktivity můžete sledovat na její fb stránce: https://www.facebook.com/ivana.if.molnarova

Ivana se s námi podělila o report z březnového workshopu, včetně fotek.

"Díky Dejsiprostor.cz se podařilo najít perfektní místo pro konání víkendového stylového workshopu. Fotografický ateliér na Letné poskytl prostor jak pro přednášku o vztahu mezi osobností a stylem, tak pro fotografování účastnic v jejich oblíbených outfitech.

Cílem eventu bylo setkání zajímavých žen při příležitosti mezinárodního dne žen. Účastnice se naučily nejen něco o stylingu, ale také o sobě samých, když měly za úkol definovat své osobní kouzlo. Kromě toho si užily i FUN, když si každá z nich nafotila svou vlastní fashion story. Každá přítomná žena projevila svou jedinečnou vnější i vnitřní krásu a celý event se tak stal oslavou rozmanitosti ženské krásy.

Fotoateliér na Letné je místo, které nadchne každou uměleckou duši. V podstatě vybízí k tomu být kreativní. Působí trochu hipstersky a je v něm vše, co potřebujete k uspořádání jakékoliv akce spojené s fashion. Kromě fotografického vybavení zde najdete i šatnu na převlékání, zrcadla nebo věšák s ramínky. Využít můžete velký pracovní stůl nebo si můžete sednout na pohodlné sedačky, které jsou ideální pro coffee break."

Už vás napadá, jakou akci byste v ateliéru uspořádali? Dejte nám vědět, ověříme termíny, domluvíme prohlídku a pomůžeme domluvit akci včetně občerstvení;)