Industriální areál bývalého pivovaru pro větší eventy, Kolovna ZOOna Praha

Eventy —
2 000 m2
400 osob —
Praha 7, Troja

Unikátní koncept a multifunkční areál ve dvoře bývalého Trojského pivovaru. Kolovna ZOOna je více než jen multifunkční areál. Čekají zde na vás netradiční vnitřní prostory v kombinaci s rozsáhlým venkovním areálem industriálního charakteru, kde na vás dýchne původní atmosféra z dob Trojského pivovaru. Areál slouží jako místo k setkávání obyvatel Troje a konání akcí už od roku 1928, kdy se zde konaly první sokolské slavnosti.

Překvapte své zaměstnance nezapomenutelnou akcí v jedinečném industriálním prostředí nebo zorganizujte výstavu či workshop přesně podle vašich představ.

Areál bývalého trojského pivovaru má osobitý charakter, během akce zde jednoduše ztratíte pojem o čase a zapomenete, že jste téměř v centru města. Genius loci tu je prostě cítit na každém rohu. Areál nabízí zastřešený prostor o rozloze 792 m², který je ideální pro pořádání akcí jako jsou firemní akce, lokální trhy, workshopy nebo výstavy. Kromě toho disponuje také nezastřešeným asfaltovým dvorem a prostorem ohraničeným kovovou konstrukcí, které mohou být využity pro různé účely. V areálu najdete Showroom Jaromír, který lze využít jako skladové zázemí pro vaše akce.

Pronájem našeho areálu nabízí nejen krásné prostředí pro pořádání vaší akce, ale také veškeré vybavení, které byste mohli potřebovat. Areál disponuje 100 místy k sezení, rautovými stoly a zábařím, houpacími sítěmi, ohřívacími plynovými lampami či projekčním plátnem. Všechny tyto prvky spolu tvoří dokonalou kombinaci pro uspořádání nezapomenutelné události v historickém objektu Trojského pivovaru.

Kolovna ZOOna je mnohem víc než velká plocha pro vaše akce! Součástí areálu je specializovaná cyklistická prodejna Kolovna, půjčovna kol (městských elektrokol, prémiových sportovních kol) a lyžařského vybavení. K prodejně patří i parkovací a dobíjecí stanice pro elektrokola a parkoviště pro zákazníky. Do areálu taktéž můžete přijít posedět na čepované pivo z Únětického pivovaru, dopřát si skvělé občerstvení nebo si vychutnat prémiovou kávu od našeho baristy z Kolovna prodejny.

Podmínky pronájmu

  • Cena pronájmu je závislá na počtu účastníků a typu akce, prosím specifikujte tyto parametry v poptávce, začíná od 40 000 Kč
  • Parkování je možné přímo v areálu (pozn.: omezený počet parkovacích míst)
  • Zásobování je možné jak před akcí, po akci tak během akce, na dvoře je dostatek prostoru
  • Uvedené ceny jsou bez DPH

Vybavenost prostoru

100 míst k sezení / Rautové stoly a zábaří / Projekční plátno / Ohřívací plynové lampy / Večerní osvětlení / Houpací sítě a lehátka / Hrací plocha pro děti
Cateringové služby

Cateringové služby

U tohoto prostoru vám rádi zajistíme catering na míru vaší akci. Okoralých chlebíčků se ale s námi bát nemusíte. Společně s našimi dlouholetými partnery vám připravíme gastro zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 
Cateringové služby

Cateringové služby

U tohoto prostoru vám rádi zajistíme catering na míru vaší akci. Okoralých chlebíčků se ale s námi bát nemusíte. Společně s našimi dlouholetými partnery vám připravíme gastro zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.