Prostory pro společenské akce v Národním domě na Vinohradech

Eventy —
1 370 m2
1 500 osob —
Praha 2, Vinohrady

Novorenesanční Národní dům na Vinohradech vybudovaný v roce 1894 patří společně s Divadlem na Vinohradech a kostelem svaté Ludmily k dominantám náměstí Míru. Nejen díky své poloze je Národní dům na Vinohradech ideálním místem pro pořádání společenských a kulturních akcí nebo třeba i maturitních plesů.

Prostory k pronájmu:

 • Majakovského sál - 445 m2 - kapacita až 700 osob
 • Majakovského sál balkon - 257 m2 - kapacita až 210 osob
 • Raisův sál - 233 m2 - kapacita až 350 osob
 • Společenský sál - 190 m2 - kapacita až 250 osob
 • Salonek č. 10 - 77 m2 - kapacita až 70 osob
 • Salonek č. 11- 50 m2 - kapacita až 40 osob
 • Salonek č. 14 - 40 m2 - kapacita až 32 osob
 • Salonek č. 15 - 75 m2 - kapacita až 70 osob

Prostory je možné pronajmout zvlášť, i v kombinaci.

V bezprostřední blízkosti budovy jsou parkovací místa pro osobní, nákladní i autobusovou dopravu. Budova je vybavena technickým zázemím včetně výtahů a je tak schopna sloužit nejen pro plesy a společenské události, ale také jako místo pro pořádání kongresů, prodejních a kontraktačních výstav. K vybavení budovy patří také audio a video technika, vysokorychlostní internet, WiFi připojení aj. Je zde možné pořádat sympozia, školení, přednášky a další akce spojené s firemní prezentací, výukou a přednáškami.

Největší předností Národního domu na Vinohradech je reprezentativní prostředí tří velkých sálů, dále jednoho balkonu, který je rozdělen na dvě části a čtyř salónků. Díky prostředí, atmosféře, vybavenosti a centrální poloze patří Národní dům na Vinohradech k dlouhodobě nejvyhledávanějším. V Národním domě na Vinohradech se každoročně učí stovky mladých lidí společenskému tanci, stolování a společenskému vystupování. Taneční škola Národního domu na Vinohradech je jednou z nejstarších a nejznámějších škol v Praze.

Podmínky pronájmu

 • Cena se vždy stanovuje na míru na základě individuální poptávky, pronájmy sálů začínají od částky 40 000 Kč + DPH a pronájmy salonků od částky 4 500 Kč + DPH
 • Základní podmínkou pronájmu je podpis smlouvy na krátkodobý pronájem prostor a úhrada 100% zálohy z celé částky za pronájem nejpozději měsíc před akcí.
 • Uvedené ceny jsou bez DPH

Vybavenost prostoru

Zapůjčení stávajícího inventáře NDV / Stavba sálu / Pořadatelská služba / Požární dozor / Úklid / Vytápění / chlazení / Odběr elektrického proudu (do 100 kW) / Zastavení autobusů (nákladních aut) v bezprostřední blízkosti NDV
Cateringové služby

Cateringové služby

U tohoto prostoru vám rádi zajistíme catering na míru vaší akci. Okoralých chlebíčků se ale s námi bát nemusíte. Společně s našimi dlouholetými partnery vám připravíme gastro zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 
Cateringové služby

Cateringové služby

U tohoto prostoru vám rádi zajistíme catering na míru vaší akci. Okoralých chlebíčků se ale s námi bát nemusíte. Společně s našimi dlouholetými partnery vám připravíme gastro zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat.