Prostor pro restauraci v nově rozvíjející se čtvrti Na Vackově

Gastro —
409 m2
Praha 3, Žižkov

V parteru závěrečné 9. etapy oblíbené rezidenční čtvrti Vackov vznikne prostor, který bychom vám rádi nabídli k pronájmu. 

 

Jednotka má velikost 409 m2  a je ideální pro moderní rodinnou restauraci nebo pivovar. Součástí restaurace je i venkovní terasa o 250m2.

Předpokládaný termín dokončení celé etapy včetně této restaurační jednotky je konec roku 2026, začátek 2027. V rámci této poslední etapy bude mít rezidenční areál cca 1500 bytových jednotek, tj. cca. 3500 obyvatel.

Ostatní etapy projektu jsou již plně dokončené a obsazené. Jedná se o rezidenční projekt doplněný o komerční prostory. V areálu je např. supermarket Albert, drogerie Rossmann, cukrárna, kosmetické studio, italské bistro a mateřská školka.

 

Východní část Žižkova, někdejší Staré Strašnice. To je Vackov, oblast severovýchodně od bývalého nákladového nádraží, na severu ohraničena parkem Židovské pece. Tomuto nenápadnému kusu Prahy vdechl  život architekt a stavitel Josef Vacek, který zde postavil první domky pro dělníky své cihelny a školu. 

A současnost jako by v jeho tradici pokračovala – Horní Žižkov, jak se této části Prahy dnes říká, prochází obdobím největších změn ve své historii. Již bývalé nákladové nádraží se mění v novou městskou čtvrt, která poskytne domov až pro 25.000 obyvatel.

 

Samotný prostor restaurace je přímo u vstupu do parku Židovské pece.

Podmínky pronájmu

  • Nájemné se pohybuje ve výši 11 - 14 EUR / m2 / měsíc v závislosti na stavu předání jednotky
  • Služby budou upřesněny
  • Předpokládaná doba kolaudace prostoru září 2026
  • Uvedené ceny jsou bez DPH
  • Minimální doba pronájmu 5 let

Vybavenost prostoru

Terasa / Zázemí pro kuchyň / Voda / Elektřina / Odpad / Vytápění / Větrání – přívod 8000 m3/h, odvod 8000 m3/h. / Elektro silnoproud – samostatný přívod s rezervovaným příkonem 3x200 A / Elektro slaboproud – přivedený datový optický kabel, společná televizní anténa / Lapol