Prostor pro kavárnu s pekárnou / vinárnu v pražském Karlíně

Gastro —
237 m2
Praha 8, Karlín

Vítáme vás v nově vznikající rezidenční budově BLOCK Karlín, která spojuje moderní architekturu s bohatou historií této oblíbené pražské čtvrti. Projekt nabídne cca 100 bytů a bude dokončen v polovině roku 2025.

Nebytový Prostor, který nyní nabízíme k pronájmu, zaujme nejen svými velkorysými rozměry 237 m2, ale také svou strategickou polohou v přízemí budovy s vlastním vchodem z rušné ulice Sokolovská  - ze strany staré zástavby. Tento prostor se stane nejen místem setkávání pro širokou škálu zákazníků.

Věříme, že je tento prostor ideální volbou pro provozovatele kavárny s pekárnou či vinárnou. S blízkostí kancelářské budovy, která již v tuto chvíli nabízí plně obsazenou kancelářskou plochu 7500 m2, získáte příležitost stát se součástí živého prostředí BLOCK Karlín.

K pronájmu jednotky bude patřit také možnost využívat část vnitrobloku, který vznikne mezi kancelářskou a rezidenční budovou. Hlavním cílem je vytvořit příjemné prostředí pro kancelářské i rezidenční nájemníky a přilákat i zákazníky z blízkého okolí.

Jednotka bude průchozí s vlastním vchodem hned naproti tramvajové zastávce Urxova, což umožní výborné spojení s ostatními částmi města a snadný přístup pro vaše zákazníky. 

Jednotku je možné také dělit, jak je graficky znázorněno ve fotografiích (Floor plan - Možnost dělení jednotky). Rozdělením vzniknou dvě samostatné jednotky s téměř stejnou plochou, a to cca 118 m2. Každá z jednotek si zanechá hlavní vchod z ulice Sokolovská a svou průchodnost do vnitrobloku. 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit pro více informací. 

Podmínky pronájmu

  • Podlahová plocha: 237 m2
  • Měsíční nájem: 18 EUR / m2
  • Zálohy na servisní poplatky 100 CZK / m2
  • Energie dle vlastní spotřeby
  • Minimální doba pronájmu 5 let

Vybavenost prostoru

Stav předání Shell & Core / Voda / Elektřina / Odpad / Vzduchotechnika / Možnost předzahrádky / Možnost dělení jednotky