Prostory pro gastro/bistro prostor Smíchovská tržnice

Gastro —
Praha 5, Smíchov

Nabízíme k pronájmu unikátní prostory 38 m2 – 305 m2 vhodné pro gastro provoz/bistro v projektu upmarketové Smíchovské tržnice, která je součástí nově budované čtvrti Smíchov City, od společnosti Sekyra Group. Smíchovská tržnice bude součástí budovy s hotelem a supermarketem, přímo u budovy Smíchovského nádraží, které prochází rekonstrukcí. Tržnice nabídne prostory pro specializované potravinové koncepty a bistra, trafiku, květinářství, eventovou kavárnu, centrální bar a další. Každý prostor může být dvou-podlažní a nabízí nádherný "double-high-shopfront".

Smíchovská tržnice bude dokončena v roce 2026, jako druhá fáze projektu Smíchov city společně s kancelářskými budovami pro centrálu České spořitelny a další kanceláře/rezidence. První fáze výstavby již byla dokončena a U Náměstí na Knížecí tak vyrostly dva typické městské domovní obytné bloky, které nabízí 405 bytů, 8 000 m2 kancelářských a 6 300 m2 obchodních ploch.

Přímé napojení na Smíchovské nádraží a unikátní pozice na jižní straně nově budovaného bulváru, který propojuje dvě stanice metra B - Smíchovské nádraží a Anděl.

Skvělá dostupnost autem (P+R parking pro 1000 aut), přímé napojení na městský okruh a veškerou městskou hromadnou dopravu (autobusové nádraží, stanice metra a zastávka tramvaje), navazující projekt sídla společnosti České Spořitelny, nových rezidenčních budov a plánovaná revitalizace Smíchovského Nádraží činí tuto výstavbu ojedinělým developerským projektem v Praze.

Prostory budou ve stavu shell&core, na hranici jednotky budou připravené přípojky pro gastro provozy (VZT, kanalizace, odpady). K maloobchodním prodejnám a prostorům pro gastro je možné pronajmout extra skladové prostory v suterénu budovy. Centrální toalety a zázemí pro zaměstnance v budově.

Tržnice bude v provozu celoročně, bude částečně zastřešena a uzavíratelná v zimních měsících. Centrální sezení v tržnici je k dispozici pro všechny nájemce. 

Podmínky pronájmu

  • Orientační cena od 25 EUR / m2
  • Servisní poplatky 250 CZK / m2
  • Plánované dokončení projektu 2026
  • Minimální doba pronájmu 5 let

Vybavenost prostoru

shell&core