Obchodní centra — 14 m2 až 250m2 — Pardubice, Pardubice
V OC Palác v centru Pardubic vám zajístíme stánek, obchodní jednotku i gastro provoz — od malého ostrüvku v pasáži až po jednotku pro zavedené znáčky.
Centrum má přes 100 obchodů na ploše 20 800 m², vlastní multikino Cinema City a stojí přímo na Masarykově náměstí v srdci Pardubic.
Mezi nájemci najdete H&M, Sephoru, KFC, dm drogérii a Intersport.
Díky poloze v centru města je centrum dostupné pěsky, MHD i autem z celých Pardubic. Hodí se sem koncepty módy, gastro, drogérie i služeb.
Výše nájmu se odvíjí od typu a umístění prostoru, nabídka se mění. Napište nám, jaký koncept chystáte a jakou plochu hledáte — připravíme nabídku na míru. Hodí se mít připravenou prezentaci konceptu a rámcový business plan.
Expanzi vám zařídíme
Dejsiprostor je platforma dsp: collective — zastupujeme nájemce. Vyjednáme za vás podmínky s vlastníkem centra, vybereme lokalitu a dotáhneme stavbu i otev&ření. Umístili jsme dean & david do OD Máj a Westfield Černý Most a zajišťujeme expanzi Kamalionu po nákupních centrech po celé České republice.
Napište nám, co chcete otev&řít. Ozveme se do 48 hodin.
Podmínky pronájmu
- Ceny se odvíjejí podle typu a umístění daného prostoru
Vybavenost prostoru
- Voda a odpad
- /
- Elektřina