17 / 10 / 2018

Poké Haus otevřel svoji první kamennou pobočku

17 / 10 / 2018

Populární Poke Haus otevřeli svoji první kamennou pobočku. Po sérii pop-upových akcí, které vyústili v úspěšný stánek na pražském Manifesto Marketu přichází Poké Haus s dalším milníkem. Nyní můžete oblíbený Poke Bowl ochutnat nově i v jejich bistru v Myslíkově ulici 22.

Slovo "poké" v Havajštině znamená "rozkrájet na kousky". Poke Haus používají kousky vysoce kvalitního tuňáka, lososa, krevet, chobotnice a tofu k výrobě jejich Poké Bowls a salátů. Svoje jídlo si můžete dále doladit různými omáčkami, od spicy mayo až po teriyaki, nebo toppingy jako je mořská řasa a křupavá cibulka. 

Poké bowls se rychle rozšířili po světě a nyní se tento zdravý trend rožšiřuje i do dalších měst. Po úspěšné sérii pop-upů po Praze ( třeba v Manifestu) se v Poke Haus rozhodli otevřít svou první flagship prodejnu v Myslíkově ulici.

"Spolupráce s Dejsiprostor byla ta nejlepší věc, co jsme udělali. Byli schopni nám nabídnout exkluzivní nebytový prostor přímo v centru Prahy, který se nyní stal naší vlajkovou lodí" říka Sergio Raygada, spoluzakladatel PokeHaus.

Zastavte se i vy v jejich novém bistru na adrese Myslíkova 22 pro svůj Poke Bowl plný dobrot!

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, jak to vypadalo na jejich otevíračce!

Poke Haus v Myslíkova ulice, Praha Poke Haus v Myslíkova ulice, Praha Poke Haus v Myslíkova ulice, Praha Poke Haus v Myslíkova ulice, Praha Poke Haus v Myslíkova ulice, Praha